شما اینجا هستید

نوآوری در برگزاری اجلاس سراسری نماز با تشکیل اتاق فکر


رگزاری اجلاس سراسری نماز
ش., 06/27/2015 - 13:13 -- mohammad
استاندار تاکید کرد :

نوآوری در برگزاری اجلاس سراسری نماز با تشکیل اتاق فکر

استاندار تاکید کرد : با تشکیل اتاق فکر در برگزاری اجلاس سراسری نماز در قزوین نوآوری و ابتکار صورت بگیرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

مرتضی روزبه در جلسه ستاد اجرایی اجلاس سراسری نماز در استان قزوین بیان داشت: برگزاری اجلاس سراسری نماز از دید و نگاه دیگری باید مورد توجه واقع شود تا با استعانت از نماز که از تاکیدات خداوند در قرآن است بتوانیم این اجلاس را به یک فرصت طلایی برای استان تبدیل کنیم.
وی افزود:  برگزاری بیست و چهارمین اجلاس سراسری نماز در قزوین فرصتی برای خدمت به ترویج  نماز به عنوان مرکز ذخیره انرژی ها می باشد.
استاندار با تاکید بر اینکه"با توجه به تجربیات گذشته در برگزاری این اجلاس می توانیم طرحی نو در اندازیم " ادامه داد: ظرفیت نماز اقتضا می کند که نماز بعنوان یک دریای بی انتها کاویده شود تا شاهد خلاقیت و نوآوری در این عرصه باشیم.
وی با اعلام اینکه" مقام معظم رهبری سالیانه تنها برای دو اجلاس و مناسبت مرتبط به نماز و یادوراه شهدا در سطوح ملی و کنگره حج در سطح بین المللی پیام می دهند که نشان اهمیت موضوع و جایگاه اجلاس می باشد." در ادامه گفت: باید با ارائه طرح ها و ایده های نو و ابتکاری در حوزه تولید محتوا  برای این اجلاس اثرگذار باشیم که در همین راستا با محوریت سازمان تبلیغات اسلامی باید با تشکیل و راه اندازی اتاق فکر از تمامی ظرفیت های علمی و فرهنگی استان در این زمینه استفاده شود.
استاندار افزود: همه ظرفیت ها و دستگاه ها برای تولید محتوا باید پای کار بیایند و ایده بدهند و اجلاس سراسری نماز فرصتی برای معرفی ایده ها و افراد گمنام در این حوزه هاست.
وی گفت: ساز و کاری برای تولید محتوا با شرکت فرهیختگان و نخبگان تدوین و اجرایی شود تا طوفان فکری در این زمینه راه بیافتد
استاندار با تاکید بر استفاده از تجربیات سایر استان ها در پایان نشر آثار و تالیفات علما و صاحب نظران قزوین در حوزه نماز  را از دیگر برنامه های اجلاس سراسری نماز ذکر کرد.ع/